Laman utama Kelab Pidato Perdana
Matlamat & sejarah Kelab Pidato Perdana
Libatkan diri dalam Kelab Pidato Perdana
Senarai 20 cawangan Kelab Pidato Perdana
Kegiatan yang dianjurkan oleh Kelab Pidato Perdana
Tokoh-tokoh Kelab Pidato Perdana
Anugerah yang diberikan oleh Kelab Pidato Perdana
Berita terkini Kelab Pidato Perdana
Gambar & video kegiatan Kelab Pidato Perdana
Bukti keberkesanan program Kelab Pidato Perdana
Hubungi Kelab Pidato Perdana

Hubungi Kami


Alamat Berdaftar / Pejabat & Pusat Latihan

6-3, Jalan PJS 8/4,
Sunway Mentari,
46000 Petaling Jaya,
Selangor
(Bilik latihan / mesyuarat / seminar untuk disewa)


Alamat Surat-menyurat

D-8-12 Pelangi Utama,
Jalan Masjid,
47400 Petaling Jaya,
Selangor


Pegawai untuk dihubungi

Sandy Tan - Pengelola Utama
@ 012-3508844 / sandy@pidatoperdana.com

Roslan Hassan - Pengelola Zon Pusat
@ 012-2422344 / roslan@pidatoperdana.com

Ahmad Majdil Fauzi Abdul Aziz - Pengelola Zon Utara
@ 011-20852845 / fauzi@pidatoperdana.com

Muhd Fahmi Mardi - Pengelola Zon Selatan
@ 019-7373639 / fahmi@pidatoperdana.com

Mohd Asri Ismail - Pengelola Zon Timur
@ 018-8706514 / asri@pidatoperdana.com

Idris Mohamad - Pegawai Perhubungan Awam
@ 019-2352954 / idris@pidatoperdana.com

Azmi Shahrin Abdul Rahim - Ketua Jurulatih
@ 012-9198557 / azmi@pidatoperdana.com

Ruddy M. Hams - Ketua Jurulatih Zon Pusat
@ 011-21897989 / ruddy@pidatoperdana.com


Sertai Perjuangan