RANGKAIAN 31 CAWANGAN KELAB PIDATO PERDANA @ 5 NEGARA

Zon Pusat

KPP Kuala Lumpur (TTDI)

Jumaat pertama & ketiga
9.00-11.00 malam

Pusat Kreatif Kanak-kanak Tuanku Bainun
(tempat sementara PKPP)
48, Jalan Tun Mohd Fuad, Taman Tun Dr. Ismail, 60000 Kuala Lumpur
(Tingkat 1, Studio 5)

KPP Pusat Bandaraya

Rabu pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Bangunan Getah Asli
148, Jalan Ampang, 50450 Kuala Lumpur
(Tingkat 3, Ridley Resource Centre)

 KPP Shah Alam

Isnin pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Medina Hall
4-05-02, Blok 4, Presint Alam-i, Persiaran Akuatik, Seksyen 13, 40100 Shah Alam

KPP Kajang

Khamis pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Kantan Business Centre
7-1, Jalan Bunga Kantan 1, Taman Bunga Kantan, 43000 Kajang

KPP Putrajaya

Selasa pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Mihrab Hotel
67, Jalan Diplomatik, Presint Diplomatik, 62050 Putrajaya
(Bilik seminar di tingkat 1)

Zon Utara

KPP Alor Setar

Rabu pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Pusat Kesihatan Al-Munawarah
19, Shahab Perdana, 05350 Alor Setar
(Bilik seminar di tingkat 1)

KPP Sg. Petani

Selasa pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Bilik Seminar Sutera Mutiara
21B, Jalan Petri, Taman Pekan Baru, 08000 Sg. Petani

 KPP P. Pinang

Khamis pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Dewan JKKK Taman Tun Sardon
(tempat sementara PKPP)
Hilir Pemancar, Taman Tun Sardon, 11700 Gelugor, Pulau Pinang

KPP Taiping

Isnin pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Reena Learning & Development
32-1, Jalan Medan Perwira, Taman Saujana 2, 34600 Kamunting

KPP Teluk Intan

Jumaat pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Pusat Latihan Jutawan Dermawan
243-1, Jalan Intan 10, Bandar Baru, 36000 Teluk Intan

Zon Selatan

KPP Seremban

Isnin kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Restoran Wadi Ar Raudhah
1 & 2, Jalan Seri Rahang 1, Taman Seri Rahang, 70100 Seremban
(Bilik seminar di tingkat 1)

KPP Melaka

Selasa kedua & keempat
8.30-10.30 malam

World Youth Hotel
Lebuh Ayer Keroh, Ayer Keroh, 75450 Melaka
(Tingkat 1, Bilik Seminar 2)

 KPP Batu Pahat

Jumaat kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Biz Hotel Batu Pahat
9, Jalan Maju, Taman Maju, 83000 Batu Pahat
(Tingkat 1, Bilik Alamanda)

KPP Johor Bahru

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Larkin Indah Hall
2-18, Tingkat 1, Larkin Indah, Jalan Datin Halimah, 80350 Johor Bahru

KPP Singapura

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

ISGN Ventures
71 Ubi Road 1, #10-47 Oxley Bizhub, Singapore 408732

Zon Timur

KPP Kota Bharu

Jumaat kedua & keempat
3.30-5.30 petang

Dewan Widuri
PT 727, Tingkat 1, Jalan Sultan Yahya Petra, 15200 Kota Bharu

KPP K. Terengganu

Khamis kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Institusi Jurutera Malaysia Cawangan K. Terengganu
23-2, KT Business Centre, Padang Hiliran, Jalan Sultan Mohamad, 21100 Kuala Terengganu

 KPP Kerteh

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Maahad Tahfiz Al-Itqan
Lot 319, Kg. Labohan, 24300 Kerteh

KPP Kuantan

Selasa kedua & keempat
8.30-10.30 malam

NTW Training Centre
B26, Tingkat 1, Lorong IM 2/69, Bandar Indera Mahkota 2, 25200 Kuantan

KPP Temerloh

Isnin kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Pusat Latihan HR
55B, Jalan BDS 1, Bukit Desa Semantan, 28000 Temerloh

Zon Borneo Utara

KPP Kuching

Isnin pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Perfect Square Event Space
8-1, Lot 12949, Heritage Garden, Jalan Tun Abdul Rahman Yaakub, Petra Jaya, 93050 Kuching

KPP Miri

Jumaat pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Genesis Coworking Space
Lot 531, Tingkat 2, Pelita Commercial Centre, 98000 Miri

 KPP Brunei Darussalam

Jumaat pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

D’Anggerek Serviced Apartment
Kg. Anggerek Desa, Mukim Berakas, BB4313 Bandar Seri Begawan

KPP K. Kinabalu

Selasa pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Arena Borneo Training Centre
12-1, Lot 49, Blok B, Lorong Plaza Kingfisher 4, Plaza Kingfisher, 88450 Kota Kinabalu

KPP Tawau

Khamis pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Kolej Vokasional Tawau
Jalan Kuhara, 91021 Tawau
(Bilik Mesyuarat Guru 2)

Zon Indonesia

KPP Tanjungpinang

Sabtu kedua & keempat
1.30-3.30 sore (WIB)

Halim Hotel (OYO 865)
Jl. DI Panjaitan KM 6, Melayu Kota Piring, Kec. Tanjungpinang Timur, Kota Tanjungpinang
(Lantai 1, Ruangan Gurindam 3)

KPP Medan

Rabu kedua & keempat
7.30-9.30 malam (WIB)

Cendana Homestay (OYO 1940)
Jl. Williem Iskandar No. 261, Sidorejo Hilir, Kec. Medan Tembung, Kota Medan
(Lantai 1, Success Room @ Restoran)

KPP Palembang

Selasa kedua & keempat
7.30-9.30 malam (WIB)

My Office Coworking Space
Graha Edukasi, Jl. MP Mangkunegara No. 5, Bukit Sangkal, Kec. Kalidoni, Kota Palembang
(Ruang rapat di lantai 3)

KPP Jakarta

Rabu kedua & keempat
7.00-9.00 malam (WIB)

Favehotel Melawai
Jl. Melawai IV No. 3, RT.3/RW.1, Melawai, Kec. Kebayoran Baru, Kota Jakarta Selatan
(Lantai 1, Ruangan Camellia)

KPP Surabaya

Jumat kedua & keempat
7.00-9.00 malam (WIB)

Revio Space
Jl. Kaliwaron No. 58, Mojo, Kec. Gubeng, Kota Surabaya
(Lantai 2, Seminar Room)

Zon Pinggir

KPP Pattani

Hari dan masa

Language Center, Prince of Songkla University, Pattani Campus
Alamat