rangkaian 26 cawangan kelab pidato perdana

Zon Pusat

KPP Kuala Lumpur (TTDI)

Jumaat pertama & ketiga
9.00-11.00 malam

Starbucks Coffee
20, Jalan Tun Mohd Fuad 1, Taman Tun Dr. Ismail, 60000 Kuala Lumpur
(Bilik mesyuarat di tingkat 2)

KPP Pusat Bandaraya

Rabu pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Bangunan Getah Asli
148, Jalan Ampang, 50450 Kuala Lumpur
(Tingkat 3, Ridley Resource Centre)

 KPP Shah Alam

Isnin pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Medina Hall
4-05-02, Blok 4, Presint Alam-i, Persiaran Akuatik, Seksyen 13, 40100 Shah Alam

KPP Kajang

Khamis pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Kantan Business Centre
7-1, Jalan Bunga Kantan 1, Taman Bunga Kantan, 43000 Kajang

KPP Putrajaya

Selasa pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Mihrab Hotel
67, Jalan Diplomatik, Presint Diplomatik, 62050 Putrajaya
(Bilik seminar di tingkat 1)

Zon Utara

KPP Alor Setar

Rabu pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Pusat Rawatan Al-Munawarah
19, Shahab Perdana, 05350 Alor Setar
(Bilik seminar di tingkat 1)

KPP Sg. Petani

Selasa pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Bilik Seminar Sutera Mutiara
21B, Jalan Petri, Taman Pekan Baru, 08000 Sg. Petani

 KPP P. Pinang

Khamis pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Desasiswa Cahaya Gemilang
Bangunan H33, Jalan Gemilang, Universiti Sains Malaysia, 11800 USM, P. Pinang
(Bilik mesyuarat di sebelah pejabat)

KPP Taiping

Isnin pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Panorama Hotel
61-79, Jalan Kota, 34000 Taiping
(Tingkat 5, Bilik Kota)

KPP Teluk Intan

Jumaat pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Pusat Latihan Jutawan Dermawan
243-1, Jalan Intan 10, Bandar Baru, 36000 Teluk Intan

Zon Selatan

KPP Seremban

Isnin kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Restoran Wadi Ar Raudhah
1-2, Jalan Seri Rahang 1, Taman Seri Rahang, 70100 Seremban
(Bilik seminar di tingkat 1)

KPP Melaka

Selasa kedua & keempat
8.30-10.30 malam

World Youth Hotel
Lebuh Ayer Keroh, Ayer Keroh, 75450 Melaka
(Tingkat 1, Bilik Seminar 2)

 KPP Batu Pahat

Jumaat kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Rengit Coffee
91, Jalan Rahmat, 83000 Batu Pahat
(Tingkat 1, Bilik VIP)

KPP Johor Bahru

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Larkin Indah Hall
2-18, Tingkat 1, Larkin Indah, Jalan Datin Halimah, 80350 Johor Bahru

KPP Singapura

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

ISGN Ventures
71 Ubi Road 1, #10-47 Oxley Bizhub, Singapore 408732

Zon Timur

KPP Kota Bharu

Jumaat kedua & keempat
3.30-5.30 petang

Dewan Widuri
PT 727, Tingkat 1, Jalan Sultan Yahya Petra, 15200 Kota Bharu

KPP K. Terengganu

Khamis kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Institusi Jurutera Malaysia Cawangan K. Terengganu
23-2, KT Business Centre, Padang Hiliran, Jalan Sultan Mohamad, 21100 K. Terengganu

 KPP Kerteh

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Maahad Tahfiz Al-Itqan
Lot 319, Kg. Labohan, 24300 Kerteh

KPP Kuantan

Selasa kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Bilik Seminar Makasya
B14, Tingkat 1, Jalan Haji Ahmad 3, Sri Pahang Business Centre, 25300 Kuantan

KPP Temerloh

Isnin kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Pusat Latihan HR
55B, Jalan BDS 1, Bukit Desa Semantan, 28000 Temerloh

Zon Borneo Utara

KPP Kuching

Isnin pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Perfect Square Event Space
8-1, Lot 12949, Heritage Garden, Jalan Tun Abdul Rahman Yaakub, Petra Jaya, 93050 Kuching

KPP Miri

Jumaat pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Genesis Coworking Space
Lot 531, Tingkat 2, Pelita Commercial Centre, 98000 Miri

 KPP Brunei Darussalam

Jumaat pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

D’Anggerek Serviced Apartment
Kg. Anggerek Desa, Mukim Berakas, BB4313 Bandar Seri Begawan

KPP K. Kinabalu

Selasa pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Arena Borneo Training Centre
12-1, Lot 49, Blok B, Lorong Plaza Kingfisher 4, Plaza Kingfisher, 88450 K. Kinabalu

KPP Tawau

Khamis pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Kolej Vokasional Tawau
Jalan Kuhara, 91021 Tawau
(Bilik Mesyuarat Guru 2)

Zon Indonesia

KPP Tanjungpinang

Jumaat kedua & keempat
7.30-9.30 malam (WIB)

OYO 865 Halim Hotel
Jalan D. I. Panjaitan KM 6, Melayu Kota Piring, Kecamatan Tanjungpinang Timur, Tanjungpinang